Meistrė Violeta

Meistrė Violeta, plaukų kirpimas, dažymas, šukuosenos

Patirtis: plaukų kirpimo meistrė daugiau nei 15 metų.

„Mano klientai —  mano šeimos nariai“, — tvirtina meistrė. Ir tai visiška tiesa. Dėmesys kiekvienam klientui ir ypatingas jaukumas yra Violetos „vizitinė kortelė“. Visi dalykai svarbūs: nuo šukuosenos aptarimo iki — jei tai jums priimtina — gilaus asmeninio ryšio užmezgimo tarp meistro ir kliento. Violeta švęs jūsų šventes ir užjaus nusivylimuose. Kartu tarsi nepastebimai ji preciziškai ir nepriekaištingai pasirūpins jūsų išvaizda, gausite tik jums skirtų patarimų dėl plaukų priežiūros ir stiliaus. Kai reikia tik išvaizdos, meistrė bus subtili ir neįkyri profesionalė.

Violetos arkliukas — plaukų dažymo paslaptys ir įvairios technikos: nuo klasikinio plaukų dažymo iki sudėtingų, tokių kaip balayage, ombre ir airtouch. Tačiau neliksite be dėmesio ir paslaugos net jei jums reikia tik apsikirpti, patrumpinti ar šiek tiek pataisyti šukuoseną.

„Kiekvieni plaukai individualūs kaip ir pats žmogus“, — teigia Violeta, todėl kiekvienas pirmas kartas yra jaudinanti patirtis ir jai, ir klientui. Didžuojamės, kad beveik be išimčių visi klientai noriai grįžta pas meistrę ir tai yra iškalbingas atliekamų paslaugų kokybės ir aukšto profesionalumo įrodymas.

Rezervuoti vizitą pas meistrę Violetą, galite paskambinę telefonu 8 676 44 865, arba Treatwell rezervavimo platformoje, kitais klausimais kreipkitės el. paštu: info@uzupiokirpykla.lt