5 veido kaukės žiemai

Artėja žiemos sezonas. Tai – sunkus išbandymas švelniai veido odai. Dažnai nėra jokių galimybių apsaugoti veido odą nuo šalčių poveikio rūbais. Todėl pateiksime keleto apsauginių veido  kaukių receptų, kurie ne tik greitai atstato odos savybes, bet ir saugo odą nuo šalčio.

 1. Rauginto pieno produktų kaukė
  Šiai kaukei naudojamas natūralus jogurtas, kefyras, rūgpienis ir grietinė. Užtepkite veidą išskyrus akių sritį. Kaukė maitina veidą, atstato natūralų pH balansą.
 2. Avokado kaukė
  Ši kaukė puikiai tiks sausai odai. Sausa oda žiemą kenčia labiau nei kitų tipų odos. Šakute sutrinkite nedidelį kiekį avokado įlašinkite keletą lašų alyvuogių aliejaus. Išmaišykite viską iki vientisos masės ir užtepkite ant veido. Ši kaukė puikiai pamaitins ir sudrėkins odą, padarys ją minkštesnę ir glotnesnę.
 3. Avižinių dribsnių kaukė
  Ši kaukė yra tikras išsigelbėjimas vėjo nugairintai odai. Avižinius dribsnius sumaišykite su kiaušinio tryniu ir medumi. Užtepkite vientisą masę ant veido 20-iai minučių, o po to nuplaukite šiltu vandeniu. Oda taps labai švelni.
 4. Kiaušinio baltymo kaukė
  Skirta riebiai odai su išplėtusiomis poromis. Išplakite kiaušinio baltymą ir užtepkite ant veido 30-iai minučių. Po to nuplaukite vandeniu. Kaukė atgaivins ir patemps odą, o taip pat šiek tiek užmaskuos veido poras.
 5. Bananinė kaukė
  Gerai tinkanti kombinuoto tipo veido odai. Padarykite bananų piure ir sumaišykite su nedideliu kiekiu natūralaus jogurto, grietinėlės ar grietinės. Užtepkite ant veido 30-iai minučių. Kaukė suminkštins, sudrėkins ir atgaivins odą.

Užupio kirpykla inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *