Kaip išvengti sausos odos žiemą

Pagalba sausai peršinčiai odai
Ieškote priemonės, geriausiai tinkančios jūsų peršinčiai ir išsausėjusiai odai? Nesvarbu ar naudojate ir kokį naudojate drėkinamąjį kremą yra keletas dalykų, kuriuos reikia atsiminti visada, kad efektyviai išlaikyti minkštą ir elastingą odą žiemą. Pasinaudoję mūsų patarimais galėsite išvengti odos sausėjimo visą žiemos sezoną.

Drėkinimas, drėkinimas, drėkinimas
Drėkinimas yra geriausias būdas padėti peršinčiai sausai odai. Žiemą reikėtų drėkinti odą ryte ir vakare prieš pat miegą. Jei darysite tai reguliariai efekto ilgai laukti neteks.

Pakartotinai drėkinkite dienos eigoje
Vien dėl to, kad specialistai rekomenduoja drėkinti odą tik ryte ir vakare, nereiškia, kad tik tokiu dažnumu turėtumėte apsiriboti. Visada turėkite su savimi drėkinamojo kremo ar losjono ir būsite pasiruošusi padėti savo odai bet kada. nepamirškite, kad oda pleiskanoja ir sausėja ne tik nuo atšiaurių oro sąlygų, bet nuo ir patalpų šildymo, kuris sausina orą ir jūsų odą taip pat.

Nepamirškite rankų ir kojų
Jūsų veidas ne vienintelė vieta, kuri visą žiemą trokšta geros dozės drėkinamosios priemonės. Šaltuoju metų periodu rankų ir kojų oda taip pat gali tapti sausa ir peršinti, todėl žiemą nepamirškite tinkamai prižiūrėti ir viso kūno odą. Ryte sudrėkinkite pėdas prieš apsiaunant, nakčiai galite panaudoti ir stipriai drėkinančią priemonę pėdoms bei plaštakoms, o miegant galite užsidėti ir pirštines bei kojines, kad kremas kuo giliau įsiskverbtų į pažeistą odą.

Veido higienai naudokite neagresyvų muilą
Net jei ir radote puikų drėkinamąjį kremą tinkantį jūsų odai, tačiau veido oda vistiek sausa ir peršti, kaltininkas gali būti muilas. Venkite muilo jei jūsų oda linkusi į spuogų susidarymą. Daugumoje muilų yra rūgščių, kurie sausina odą ir mažina drėkinamojo kremo poveikį. Ieškokite skysto veido valiklio su vitaminu E ar taukmedžio ekstraktu. Puikiai tiks natūralūs muilai, todėl kad jų sudėtyje, kaip taisyklė, gausu aloe vera, avokado, kakavos ar kito augalinio aliejaus.

Tikrinkite sudėtį
Paprastai drėkinančių kosmetinių produktų sudėtyje yra ingredientų, drėkinančių odą ir suteikiančių jai elastingumo visai dienai. Lygiai taip, kaip jau esame įpratę skaityti maisto etiketes, turėtume skaityti ir kosmetikos priemonių aprašymus, kad suprastume, ką tepame ant savo odos. Tiesa ta, kad tik patys geriausi kosmetiniai preparatai gaminami iš natūralių aliejų. Todėl jie kaip ir bet koks pirmo spaudimo alyvuogių ar migdolų aliejus gali nuraminti peršinčią odą. Ir štai kodėl: natūralių aliejų riebalų ir eterinių aliejų deriniai suteiks odai švelnią ir minkštą tekstūrą. Jie taip pat turi antibakterinių savybių. Reikia suprasti, kad nedaug kas yra vertingiau nei išsaugota natūrali jūsų veido, rankų, kojų ir kitų kūno dalių odos drėgmė visus ilgus žiemos mėnesius. Todėl drėkinamąją kosmetiką rinkitės itin atsakingai.

Rūbai
Dėl bendro aplinkos sausumo žiemos mėnesiais jūs galite pastebėti tam tikrą kelių ir kulkšnių pleiskanojimą. tačiau nepamirškite ir nugaros bei pilvo. Jei mėgstate nešioti vilną ir dėl to kenčiate niežulį nešiokite plonus medvilninius ar trikotažinius marškinėlius po megztiniais.

Užupio kirpykla inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *